-30%

Qumësht trupi Amande – 390 ml

Çmimi origjinal qe: 8,00 €.Çmimi i tanishëm është: 5,60 €.

Kënaqësia e një qumështi hidratues që të relakson

Përshkrim

Për një trajtim relaksues trupi ne kemi kombinuar gjapin Shea organik me ujë portokalli dhe ekstrakt të bajames. Lëkura mbetet e hidratuar dhe me aromë të këndshme. Pluset: – 97% përbërës organik; – Pa paraben, pa vajra minerale; – Shishe e riciklueshme; – E testuar dermatologjikisht.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 28006