-30%

Qumësht pastrues me kalendula 200 ml me efekt anti-rrudhë.

Çmimi origjinal qe: 9,50 €.Çmimi i tanishëm është: 6,65 €.

Largon makijazhin dhe zbut lëkurën.

Përshkrim

Qumështi pastrues me kalendula largon makijazhin dhe çdo papastërti nga lëkura juaj, duke e lënë atë të pastër dhe të butë. Është i pasur me kalendula organike e cila njihet për vetitë e saj zbutëse. Ditë pas dite do të vini re që rrudhat në lëkurën tuaj do të zbuten.
Avantazhet:
• 99% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Prodhuar në Francë.
• Respekton Ph e lëkurës suaj.
• Kalendula organike e rritur në fushat e La Gacilly.
• Shishe e riciklueshme e përbërë nga plastikë 100% e riciklueshme.
Këshilla për aplikim: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë, sy dhe qafë me ndihmën e një pambuku.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 97383