Parfum Sel D’Azur 100 ml

49,90 

Përshkrim

Sel d’Azur është një parfum i freskët, vibrues, plot me kontraste. Gjallëria e limonit Italian është thyer me thartësinë e lëkurës së grejfrutit. Në bazën e parfumit është cedari, i cili i jep fortësinë.
Në mesdhe, bluja e qiellit dhe detit takohen së bashku. Hapni dritaret dhe zhytyni në blunë e pafundme të qiellit, të shkrirë me shkëlqimin e detit. Ndjeni flladin e lehtë e të kripur që lë kristalet e kripës në lëkurën tuaj!
Parfumeri: Marie Salamagne kujton shëtitjet e saj përgjatë bregdetit të Amalfit: hija e pishave, freskia e pikëzave të kripura të ujit të detit, forca e shkëmbinjve që përplasen me ujin.

Avantazhet:

  • 88% përbërës me origjinë bimore
  • Alkool 100% bimor
  • Shishe dhe paketim i riciklueshëm
  • Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 78502