Ujë I parfumuar Nouveau Genre 100ml

39,00 

Një aromë e fuqishme.

Përshkrim

Parfumi Nouveau Genre është I fuqishëm dhe ka një aromë sensuale, ndaj të cilës nuk mbetet askush indiferent. Fuqia e parfumit merret nga Patchouli, I cili e tërheq forcën nga toka. Fasulja Tonka krijon ka aromë që krijon varësi dhe myshku I bardhë e mbështjell me aromën e drurit.
Parfumier: Nouveau Genre është mishërim I vetë vlerësimit. Për të përcjellë forcën Marie Salamagne ka eksploruar të gjitha veçoritë e Patchoulit.
Angazhimi ynë:
•Tapë me plastikë të riciklueshme
• Shishe e riciklueshme
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 46022