-25%

Krem për fytyrën dhe mjekrrën

Çmimi origjinal qe: 14,00 €.Çmimi i tanishëm është: 10,50 €.

Hidraton dhe e mban lëkurën dhe mjekrrën tuaj të butë.

Përshkrim

Kremi për fytyrën dhe mjekrrën hidraton dhe freskon lëkurën në një hap të vetëm dhe njëkohësisht e lë mjekrrën tuaj të butë.
Avantazhet:
• 97% e përbërësve me origjinë natyrore.
• Formulë e pasuaruar me xhel Aloe Vera organike dhe me ujë kamomili organik.
• Pa vajra mineral dhe silikon.
Këshilla për aplikim: Aplikojeni në mëngjes dhe mbrëmje në fytyrë dhe mjekërr.
Formulë e testuar dermatologjik.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 14268