Set mini-parfume me 3

15,00 

Përshkrim

PARFUM SEL D’AZUR FLACON 5ML + MINI EDP MON EVIDENCE 5 ML + LO EAU DE PARFUM OUI A L’AMOUR-5ML

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: dhurata3