Balm për buzë me qumësht bajameje

15,00 

Përshkrim

Balm për buzë me qumësht bajameje

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 27513