Balm riparues per floket 30ml

15,00 

Përshkrim

Balm riparues per floket 30ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 95411