Uthull për shkëlqimin e flokëve- 150 ml

7,99 

Pjekja finale, që bën diferencën.

Përshkrim

Kjo uthull me mjedër heq masat gëlqerore të depozituara në fibrat e flokëve nga uji, dhe të gjithë faktorët e tjerë që dëmtojne shkëlqimin, duke siguruar një shkëlqim natyral.
Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur.
Këshilla për aplikimin:
Aplikojeni në shpërlarjen e fundit. Shpërlajeni.

1 shqyrtim për Uthull për shkëlqimin e flokëve- 150 ml

  1. 5 nga 5 të mundshëm

    Aurora

    Super, e rekomandoj


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 64871