Vaj me xixa për trupin dhe flokët 100ml.

0 out of 5

14,00 

Një vaj me xixa i cili i jep shkëlqim dhe lë një aromë delikate në flokët dhe lëkurën tuaj.

Përshkrim

Voile Dore ka aromë fantastike e cila nxjerr në pah kombinimin e vaniljes me erëzat pikante të festave. Vaji me xixa u jep shkëlqim dhe lë një aromë delikate në flokët dhe lëkurën tuaj.

Avantazhet:

  • 96% e përbërësve me origjinë bimore
  • Formulë vegane
  • Paketim i riciklueshëm
  • Prodhuar në Francë

 

SKU: 13512