Uthull detoksifikuese 400ml

15,00 

Detoksifikon dhe u jep shkëlqim flokëve.

Përshkrim

Uthulla e pasur me moringa heq masat gëlqerore të depozituara në fibrat e flokëve nga uji dhe të gjithë papastërtitë. Flokët janë më të shndritshëm dhe të bukur.

Këshilla për aplikimin: Aplikojeni në shpërlarjen e fundit. Shpërlajeni.

Avantazhet:

  • 97% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 58372