Ujë tualeti The Vert 100ml

21,00 

Aroma e freskët e cajit jeshil.

Përshkrim

Ky ujë tualeti ka aromën e freskët të çajit jeshil. Një shëtitje në një kopësht me lule në natyrë na bën gjithmonë të ndihemi mirë.
Angazhimi ynë:
-95% e përbërësve kanë origjinë bimore
– Prodhuar në Francë
– Kapak I riciklueshëm
– Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 39731