-20%

Ujë micelar 400ml- Për lëkurë të ndjeshme.

Çmimi origjinal qe: 14,90 €.Çmimi i tanishëm është: 11,92 €.

Largon makijazhin dhe pastron lëkurën butësisht.

Përshkrim

Uji micelar liron lëkurën nga papastërtitë dhe makijazhi duke e lënë atë të pastër të butë dhe të qetësuar. Është i pasur me kamomil organik, i cili njihet për vetitë e tij qetësuese. Redukton skuqjet deri në 71% brenda 28 ditëve. I përshtatshëm edhe për sy të ndjeshëm.
Avantazhet:
• 97% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Prodhuar në Francë.
• Respekton Ph e lëkurës suaj.
• Kamomil organik i rritur në fushat e La Gacilly.
• Shishe e riciklueshme e përbërë nga plastikë 100% e riciklueshme.
• Pa parfum
Këshilla për aplikim: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë, sy dhe buzë me ndihmën e një pambuku. Pa shpërlarje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 57674