Spraj për neutralizimin e aromës së flokëve 150ml

14,00 

Për flokë normale në të yndyrshme.

Përshkrim

Spraji për neutralizimin e aromës së flokëve është i pasur me alga deti. Ai neutralizon aromën e pakëndshme të flokëve për një kohë të gjatë, u jep atyre ndjesinë e freskisë dhe plot shkëlqim.

Këshilla për aplikim: Tundeni. Spërkateni në rrënjë dhe gjatësi, në flokë të thatë ose të lagur. Mos e shpërlani.

Avantazhet:

  • 97% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 60353