Shampo riparuese- 300 ml

4,50 

Lan, riparon dhe I bën flokët më rezistente.

Përshkrim

Kjo shampoo me vaj JOJOBA ristrukturon fibrat e flokëve, lan dhe riparon flokët e dëmtuar. Flokët bëhen më rezistent.
Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur.
Anët positive: Formula pa silikon dhe sulfate, e cila lejon larjen e flokëve me butësi, pa I dëmtuar ato.
Angazhimi jonë:
– 87% e përbësve me origjinë bimore
– Bazë larëse me origjinë bimore
– Agave e kultivuar ne agrokultura organike
– Formulë lehtësisht e degradueshme, pa silikon
– Shishe 100% e riciklueshme
Këshilla për aplikimin: Aplikojeni ne flokë të lagur. Masazhoni skalpin. Shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 56960