Set Parfumi – Autour De Minuit

24,00 

Takim I vecantë në mesnatë

Përshkrim

Parfumi Autor de Minuit ka një aromë sensuale, të këndshme e cila krijon varësi. Irisi krijon misterin dhe varësinë ndërsa Vetiver krijon një bazë të thellë dhe të sofistikuar.
Nën qiellin blu, të zbukuruar me yje, është koha e takimit të parë, emocioni i takimit të parë. Rrahjet e zemrës shtohen, dritat e rrugës fillojnë të ndizen, hapat tuaj përshpejtojnë drejt të panjohurës. Nata është misterioze dhe plot surpriza.
Perfumier: Amandine Clerc-Marie
Seti përmban:
• Ujë i parfumuar 30ml
• Krem duarsh 30ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 05007