Set- Parfum Mon Rouge 30 ml dhe buzëkuq mat i kuq

37,00 

Nje demostrim I dashurisë për veten tuaj!

Përshkrim

‘’Një aromë e fortë dhe joshëse e cila kombinon fuqinë e Patchouli, shkëlqimin e Neroli dhe sensualitetin e Iris.’’ Caroline Dumur, Perfumer

Seti përmban:
• Parfum Mon Rouge 30ml
• Buzëkuq mat i kuq
Avantazhet:
• Paketim kartoni e riciklueshme.
• Në Yves Rocher ne promovojmë riciklimin e paketimeve tona industriale.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 92343