Set me 2 produkte me erëzat e Krishtlindjes.

0 out of 5

7,00 

Përkëdhelni veten tuaj me aromën e ëmbël të erëzave të Krishtlindjes, kjo aromë kaq e këndshme dhe relaksuese që na kujton ngrohtësinë e familjes në ditë tipike festash.

Përshkrim

Seti përmban:

  • Xhel dushi 50ml
  • Krem për duart 30ml
SKU: 10786