Qumësht trupi Mjeder – 200 ml

5,00 

Kënaqësia e një qumështi hidratues që të jep energji

Përshkrim

Për kënaqësinë e një lëkure energjike, ne kemi kombinuar gjalpin organik Shea, vajin esencial të mentes dhe ekstraktin e mjedrës. Pluset: – 97% përbërës organik; – Pa paraben, pa vajra minerale; – Shishe e riciklueshme; – E testuar dermatologjikisht.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 56015