Një kompozim sensual

18,90 

Kujdesuni për lëkurën e trupit dhe shijoni aromat fantastike te Plaisir nature.

Përshkrim

Ky set përmban:
Xhel dushi 400 ml
Qumësht trupi 200 ml
Krem duarsh 30 ml
Vaj dushi
Paketim

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: paketim 4