-20%

Maskë dhe skrab 2 në 1, 250ml

Çmimi origjinal qe: 20,00 €.Çmimi i tanishëm është: 16,00 €.

Përshkrim

Maska eksfoliuese 2 në 1 është e pasur me alga deti dhe argjilë të bardhë. Ajo pastron butësisht skalpin duke e eksfoliuar atë dhe duke larguar sebumin e tepërt.

Për flokë normale në të yndyrshëm.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni një herë në javë, para shampos, në skalpin e flokëve duke i masazhuar lehtë. Lëreni 3-5 min dhe më pas shpërlajeni.

Avantazhet:

  • 97% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 59344