-25%

Laps për sytë kundra ujit

Çmimi origjinal qe: 8,90 €.Çmimi i tanishëm është: 6,68 €.

Përshkrim

Formula e tij e pasuruar me ekstraktin e lules së misrit dhe me 100% përbërës me origjinë bimore, lejon që të aplikohet përgjatë rrënjës së qerpikëve ose vijës së brendshme të qerpikëve.
Këshilla për aplikim: Theksoni vijën e sipërme dhe / ose të poshtme të qerpikëve duke tërhequr një vijë të hollë nga këndi i brendshëm i syrit në këndin e jashtëm. Lapsi i papërshkueshëm nga uji mund të aplikohet edhe në vijën e brendshme të qerpikëve për një pamje edhe më intensive.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 57765