Krem dite anti rrudhë- 50ml

37,00 

Ushqen dhe rigjeneron lëkuën

Përshkrim

“Kremi I ditë anti rrudhë zbut rrudhat ditë pas dite. Lëkura ushqehet dhe rigjenerohet. Ky krem ka në përmbajtje 30 vajra antirudhë dhe vajin e 1000 trëndafilave.
Avantazhet: Kremi ka një teksturë që përthithet lehtësisht nga lëkura. 88% e përbërësve me origjinë bimore ; pa vajra minerale; vegan
Këshilla për përdorimin: Aplikoni në mëngjes në të gjithë fytyrën. Me pas masazhojeni me lëvizje rrethore nga brenda- jashtë.”

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 64553