Korrektor Zero Defaut – Portokalli

8,50 

Mbulon rrathët e zinj dhe njollat e errëta.

Përshkrim

Keni vendosur 3 shtresa korrektori dhe sytë tuaj prapë duken të lodhur? Ngjyra portokolli neutralizon ngjyrën kafe. Ai mbulon rrathët e verdhë dhe njollat kafe të shkaktuara nga mbi pigmentimi. Korrektori është I pasuruar me vajin e farës së pambukut dhe pështatet edhe për lëkurat më të ndjeshme. Avantazhet: 87% e përbërësve me origjinë bimore, pa parfum. Këshilla për përdorimin: Aplikojeni direkt në lëkurë, me gishta ose me furçën përkatëse dhe më pas aplikoni fondatinën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 41365