Korrektor Zero Defaut – I verdhë

8,50 

Redukton rrathët e zinj dhe venat e vogla.

Përshkrim

Keni vendosur 3 shtresa korrektori dhe sytë tuaj prapë duken të lodhur? Ngjyra e verdhë neutralizon ngjyrën blu. Ai mbulon rrathët e syve dhe venat e vogla. Korrektori është I pasuruar me vajin e farës së pambukut dhe pështatet edhe për lëkurat më të ndjeshme. Avantazhet: 87% e përbërësve me origjinë bimore, pa parfum. Këshilla për përdorimin: Aplikojeni direkt në lëkurë, me gishta ose me furçën përkatëse dhe më pas aplikoni fondatinën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 00503