Demakilant Ekspres Pur Bleuet 200ml

9,50 

Eleminon edhe makijazhin kundër ujit.

Përshkrim

Ky demakilant ka në përbërje lulen e misrit, e cila njihet për vetitë e saj qetësuese.
Falë veprimit të tij të dyfishtë, ai heq edhe makijazhin kundra ujit nga sytë tuaj.
Qetëson konturin e syve. Formula e tij pa praninë e parfumit, është i përshtatshëm edhe për sytë sensitivë dhe ata që mbajnë lente.
Tekstura e tij jo ngjitëse e lë lëkurën të butë.
Avantazhet:
• 97% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Respekton Ph e lëkurës suaj.
• Prodhuar në Francë.
• Pa parfum
• Formulë me veprim të dyfishtë.
• Shishe e riciklueshme e përbërë nga plastikë 100% e riciklueshme.
• Lule Misri Organike rritur në fushat e La Gacilly.
• Testuar dermatologjikisht.
Këshilla për aplikim: Tundeni përpara përdorimit. Aplikojeni në sy me ndihmën e pambukut.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 78912