-20%

Demakilant dhe tonik 2 në 1, 200ml- Për lëkurë të ndjeshme.

Çmimi origjinal qe: 9,00 €.Çmimi i tanishëm është: 7,20 €.

Largon makijazhin, pastron dhe tonifikon fytyrën.

Përshkrim

Demakilanti dhe toniku 2 në 1, largon makijazhin dhe çdo papastërti nga lëkura juaj, duke e lënë atë të butë, të tonifikuar dhe rrezatuese.
Është i pasur me kamomil organik, i cili njihet për vetitë e tij qetësuese. Redukton skuqjet dhe është i përshtatshëm edhe për sy të ndjeshëm.
Avantazhet:
• 99% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Prodhuar në Francë.
• Respekton Ph e lëkurës suaj.
• Kamomil organik i rritur në fushat e La Gacilly.
• Shishe e riciklueshme e përbërë nga plastikë 100% e riciklueshme.
• Pa parfum
Këshilla për aplikim: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë, sy dhe qafë me ndihmën e një pambuku.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 67000