Sale

Buzëkuq Rouge Elixir Glow

0 out of 5

10,13 13,50 

Përshkrim

Buzëkuqi Rouge Elixir Glow pëbëhet nga vaji i trëndafilit Camellia, i cili hidraton dhe ushqen buzët për një kohë të gjatë. Tekstura e tij kremoze dhe super e pigmentuar ngjyros buzët tuaja me një kalim të vetëm dhe lë shkëlqim shumë të bukur me efekt ‘glow’.
Avantazhet:
• 97% përbërës bimorë
• Formulë vegane
• Prodhuar në Francë
• Paketim i riciklueshëm
Këshilla për aplikimin: Aplikoni buzëkuqin duke filluar nga zemra e buzëve.

SKU: 64754
Spastroje