Sale

Blush

0 out of 5

Çmimi origjinal qe: 12,00 €.Çmimi i tanishëm është: 7,20 €.

Ngjyros menjëherë mollëzat duke u dhënë një shkëlqim natyral.

Përshkrim

Blush-i, i përbërë nga 96% përbërës me origjinë bimore dhe vegan, i jep lëkurës një shkëlqim natyral.
Avantazhet:
• 96% e përbërësve me origjinë bimore
• Formulë vegane
• Pa purfum
• Paketim i riciklueshëm
• Prodhuar në Francë

Informacion shtesë

Color

, , , , ,

SKU: 88737
Spastroje