Balsam për riparimin e flokëve- 200 ml

4,70 

Mbron flokë dhe eviton majat dyshe.

Përshkrim

Balsami me vaj JOJOBA ristrukturon fibrat e flokëve, nuk i le të ngatërrohen dhe i riparon ato. Flokët bëhen më rezistent.
Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur.
Angazhimi jonë:
– 99% e përbërësve me origjinë bimore
– Agave e kultivuar ne agrokultura organike
– Formulë lehtësisht e degradueshme, pa silikon
Këshilla për aplikimin:
Aplikojeni në flokë të lagur. Shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 61731