Balsam për flokë të lyer- 200 ml

4,70 

Flokët krihen me lehtësi dhe ruhet shkëlqimi I bojës.

Përshkrim

Ky balsam anti- oksidues me tulin e Acai, eviton krijimin e nyjeve të flokëve dhe ruan shkëlqimin e bojës për një kohë të gjatë. Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur. Avantazhet: Ky produkt mund të përdoret nga rrënja. 98% e përbërësve janë me origjinë bmore, pa silikon, agave 100% organike, shishe e riciklueshme.
Këshilla për përdorimin: Aplikojeni në flokë të lagur. Masazhoni skalpin. Shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 62967