Balm për duart me Arnika 50ml

8,00 

Riparon dhe zbut duart tuaja.

Përshkrim

Formula e tij, me arnika dhe gjalp shea, riparon dhe zbut duart e thata dhe të dëmtuara.
Avantazhet:
• 90% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Me Arnika organike të rritura në La Gacilly.
• Pa vajra mineral.
• Vegane
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 74723