Balm bimor riparues 150ml- Për flokë të dëmtuara

12,00 

Riparon dhe ushqen intensivisht flokët tuaja.

Përshkrim

Ky balm bimor është i përshtatshëm për flokë të thata dhe të dëmtuara. Balmi rigjeneron dhe riparon flokët deri te majat dhe i lë 30 herë më rezistente. I pasur me vaj organik jojoba që riparon dhe ushqen fibrat e flokëve.
Mund ta përdorni sipas dëshirës;
1. Në flokë të lagur përpara se ti krihni.
2. Në flokë të thatë, tek gjatësia dhe tek maja e tyre.
3. Përpara se të flini, në mënyrë që të ushqejë dhe riparojë flokët tuaja ndërkohë që ju flini.
Avantazhet:
• 98% përbërës bimorë
• pa silikon
• vaj jojoba organik
• prodhuar në Francë

Këshilla për aplikim: Aplikoni një sasi të vogël balsami në gjatësi dhe maja, duke shmangur rrënjët, 2 deri në 3 herë në javë. Mos e shpërlani.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 86487