Balsam për shkëlqimin e flokëve -200 ml

4,70 

Jep flokëve shkëlqim rrezatues.

Përshkrim

Balsami për shkëlqim me Kalendula, nuk lejon flokët të ngatërrohen, dhe I jep shkëlqim. Flokët rifitojnë një shkëlqim natyral që zgjat.
Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur.
Këshilla për aplikimin:
Aplikojeni në flokë të lagur. Shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 59574