Xhel larës për duart me qumësht bajameje 190ml

4.90

Përshkrim

Xheli larës për duart me bazë pastruese bimore dhe pa sulfate, pastron butësisht duart tuaja dhe njëkohësisht i lë ato me aromën e ëmbël të bajameve.

Avantazhet:

  • 95% e përbërësve me origjinë bimore
  • Prodhuar në Francë
  • Pa sulfate
  • Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel larës për duart me qumësht bajameje 190ml”

SKU: 23504
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara