Xhel larës për duart me fruta pylli 190ml

4.90

Përshkrim

Xheli larës për duart me bazë pastruese bimore dhe pa sulfate, pastron butësisht duart tuaja dhe njëkohësisht i lë ato me aromën e këndshme të frutave të pyllit.

Avantazhet:

  • 95% e përbërësve me origjinë bimore
  • Prodhuar në Francë
  • Pa sulfate
  • Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel larës për duart me fruta pylli 190ml”

SKU: 24346
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara