Xhel dushi me fruta pylli 400ml

4.90

Përshkrim

Shijoni momente kënaqësie në dush nën aromën e frutave të pyllit!

Xheli i dushit me fruta pylli pastron butësisht lëkurën dhe lë një aromë të mrekullueshme. Baza e tij pastruese është bimore, pa sulfate dhe me një pH neutral për lëkurën.

Avantazhet:
• 95% e përbërësve me origjinë bimore
• Pa sulfate
• Respekton Ph e lëkurës
• Prodhuar në Francë
• Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel dushi me fruta pylli 400ml”

SKU: 21535
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara