-20%

Trajtim antirrudhë Filler Vegetal 50ml

20,80 

Hidraton lëkurën dhe rikthen shkëlqimin e saj natyral.

Përshkrim

Trajtimi i ditës antirrudhë Filler Vegetal hidraton dhe rikthen shkëlqimin natyral të lëkurës. Ditë pas dite do të vini re që rrudhat janë zbutur. Ekstrakti i bimës Ice Plant stimulon prodhimin natyral të acidit hyaluronic i cili mbush rrudhat.

Avantazhet:

  • 98% përbërës bimorë
  • Prodhuar në Francë
  • Paketim dhe shishe e riciklueshme

Këshilla e përdorimit: Aplikojeni kremin çdo mëngjes në të gjithë fytyrën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Trajtim antirrudhë Filler Vegetal 50ml”

SKU: 10301