Spraj për trupin dhe flokët me aromë qumësht bajameje 100ml

9.00

Përshkrim

Ndjeni aromën e ëmbël të bajameve në flokët dhe trupin tuaj!

Avantazhet:

  • 95% e përbërësve me origjinë bimore
  • Prodhuar në Francë
  • Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Spraj për trupin dhe flokët me aromë qumësht bajameje 100ml”

SKU: 30945