Skrab trupi 150 ml me mollën e dimrit

6.50

Kënaqësia e një skrabi trupi me aromë të vecantë

Përshkrim

Zbuloni të vecantat e këtij skrabi, pjesë e edicionit të limituar të Festave. Pluhuri i kajsisë i kombinuar me aromën e vecantë të mollës së dimrit zbut lëkurën tuaja, largon qelizat e vdekura dhe lë një aromë të mrekullueshme.
Avantazhet:
• 97% e përbërësve me origjinë natyrore
• Formulë lehtësisht e biodegradueshme
• 100% kokrra botanike
Këshilla për aplikimin; aplikojeni në lëkurë të lagur, masazhoni lëkurën e trupit dhe më pas shpërlajeni. Përdoret 1 ose 2 herë në javë.Mos e aplikoni në fytyrë dhe në zona të dëmtuara të trupit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Skrab trupi 150 ml me mollën e dimrit”

Availability: S’ka stok SKU: 47892
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara