Skrab për trupin me qumësht bajameje 150ml

8.50

Përshkrim

Shijoni momente relaksi në dush nën aromën e ëmbël të bajameve.

Skrabi me qumësht bajameje, eleminon natyrshëm qelizat e vdekura, e lë lëkurën të butë dhe uniforme.
Këshilla për përdorim: Fërkojeni skrabin në trup gjatë dushit dhe shpërlajeni tërësisht. Përdoreni 1 deri në 2 herë në javë. Mos e aplikoni në fytyrë dhe në lëkurë të dëmtuar.
Avantazhet:
• 95% e përbërësve me origjinë bimore
• Pa sulfate
• Prodhuar në Francë
• Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Skrab për trupin me qumësht bajameje 150ml”

SKU: 28220