Skrab për trupin me fruta pylli 150ml

8.50

Përshkrim

Shijoni momente relaksi në dush nën aromën e frutave të pyllit!
Skrabi me fruta pylli, eleminon natyrshëm qelizat e vdekura, e lë lëkurën të butë dhe uniforme.
Këshilla për përdorim: Fërkojeni skrabin në trup gjatë dushit dhe shpërlajeni tërësisht. Përdoreni 1 deri në 2 herë në javë. Mos e aplikoni në fytyrë dhe në lëkurë të dëmtuar.
Avantazhet:
• 97% e përbërësve me origjinë bimore
• Pa sulfate
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Skrab për trupin me fruta pylli 150ml”

SKU: 28982