-20%

Mini Çmime

Shampo për flokët dhe trupin Bois de Sauge- 200ml

6.40

Një aromë e freskët dhe romantike.

Përshkrim

Shijoni aromën e parfumit tuaj të preferuar gjatë dushit. Shampoja lë një aromë fantastike në lëkurën dhe flokët tuaja.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Shampo për flokët dhe trupin Bois de Sauge- 200ml”

SKU: 24873
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën