Set për riparimin e flokëve

20.55

Set për riparimin e flokëve.

Përshkrim

Ky set përmban:
56960 – shampoo riparuese
61731 -balsam për riparimin e flokëve
69541- serum për mbrojtjen dhe riparimin e flokëve
01794- çantë transparente

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set për riparimin e flokëve”

SKU: paketim 2
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën