-30%

Set- Parfum Mon Rouge 30 ml dhe buzëkuq mat i kuq

25.90

Nje demostrim I dashurisë për veten tuaj!

Përshkrim

‘’Një aromë e fortë dhe joshëse e cila kombinon fuqinë e Patchouli, shkëlqimin e Neroli dhe sensualitetin e Iris.’’ Caroline Dumur, Perfumer

Seti përmban:
• Parfum Mon Rouge 30ml
• Buzëkuq mat i kuq
Avantazhet:
• Paketim kartoni e riciklueshme.
• Në Yves Rocher ne promovojmë riciklimin e paketimeve tona industriale.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set- Parfum Mon Rouge 30 ml dhe buzëkuq mat i kuq”

SKU: 92343
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën