Set Mon Rouge Bloom In Love

37.00

Përshkrim

Përhapni dashuri rreth jush!

‘’Një buqetë me lule, që ndërthur butësinë e Jaseminës, rrezatimin e Nerolit dhe shkëlqimin e Bergamotit “- Caroline Dumur, Perfumer.

Seti përmban:
• Parfum 30ml
• Maskara

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set Mon Rouge Bloom In Love”

SKU: 43467