Set Mon Evidence

37.00

Përshkrim

Një kombinim modern mes trëndafilit Damascena, thellësisë së Patchouli-t dhe ëmbëlsisë së vaniljes. Mon Evidence është një frymëmarrje, një ndjesi mbushëse.

Seti përmban:

  • Parfum 50ml
  • Krem për duart 30ml
  • Parfum 10ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set Mon Evidence”

SKU: 70259
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara