Set Comme Une Evidence

39.00

Përshkrim

Aroma më e kërkuar nga ju, Comme une Evidence, është dhurata perfekte për gruan, nënën dhe motrën tuaj. Në të ndërthuren sëbashku Bergamoti, gjethet e lule Vjollcës, trëndafili Damask, Jasemina, Patchouli, zambaku i luginave dhe myshku. Tashmë e gjeni në paketimin e veçantë të festave të fundvitit sëbashku me kremin e duarve dhe spraj aroma e të cilave do tju shoqërojë në çdo moment të ditës tuaj.
Seti përmban:
• Parfum 50ml
• Krem trupi 75ml
• Shampo trupi 75ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set Comme Une Evidence”

SKU: 71463