Serumi i natës Bi Phase, anti-rrudhë për të gjitha llojet e lëkurës

45,00 

Një lëkurë intensivisht e rinuar, të gjitha vijat në lëkurë të korrigjuara.

Përshkrim

Serumi i natës Bi Phase ka një veprim dy herë më të fuqishëm. Falë përbërjes së tij me vajra bimorë, përfshirë dhe vajin Jojoba, serumi njihet për vetitë e tij riparuese. Ju do të vini re që lëkura juaj, ditë pas dite, do të duket më e lëmuar, më e shndritshme, e rigjeneruar dhe rrudhat do të jenë më pak të dukshme.
Përdorimi:
1. Tundeni shishen para se të vendosni serumin.
2. Vendosni disa pika të serumit në pëllëmbën e dorës me ndihmën e pipetës.
3. Aplikojeni në fytyrë dhe qafë duke e masazhuar lehtë.
Avantazhet:
• 98% e përbërësve janë me origjinë natyrore.
• Me 3 Patenta të regjistruara në Francë – 100% ekstrakt natyral.
• Pa vajra mineralë.
• Përberësi aktiv: nektari i sythit.
• Prodhuar në Francë.
• Shishe e riciklueshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 94687