-30%

Parfum Mon Rouge 50 ml

27.30

Duani veten, të tjerët do ju ndjekin!

Përshkrim

Një parfum joshës, I cili kombinon fuqinë e Patchoulit, shkëlqimin e Nerolit, dhe sensualitetin e Irisit. Caroline Dumur, Perfumer
Avantazhet:
– 84% e përbërësve kanë origjinë bimore
– Alkool 100% me origjinë bimore
– Kapaku me plastikë të riciklueshme
– Shishe e riciklueshme
– Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Parfum Mon Rouge 50 ml”

SKU: 91836
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën